ΘΑΥΜΑ ΑΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ

Θαύματα με τη βοήθεια της πίστεως στην Αγάπη του Θεού. Θαύματα με τις πρεσβείες τις Παναγίας και των Αγίων.

Συντονιστές: Anastasios68, Νίκος, johnge

Άβαταρ μέλους
elenalep1992
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 16, 2017 12:53 am

Re: ΘΑΥΜΑ ΑΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ

Δημοσίευσηαπό elenalep1992 » Δευτ Δεκ 18, 2017 3:20 pm

Αναστάσιος έγραψε:Ευχαριστώ πολύ δεσποινίς! Κι εγώ χαίρομαι που υπάρχουν ακόμη θρησκευόμενες νέες! Ναι, η αλήθεια είναι ότι είμαι σπάνια περίπτωση. Σπάνια συναντά κανείς συνομηλίκους μου που να θέλουν να γίνουν θεολόγοι, όπως εγώ, και να εκκλησιάζονται συχνά. Ο Θεός να σας δίνει ό,τι επιθυμείτε!


Εύχομαι να περασεις όπου επιθυμείς. Έτσι ήμουν πάντα και εγώ στην ηλικία σου, όλοι με πείραζαν που πηγαίνα εκκλησία τις Κυριακές αλλά δεν με ενδιέφερε. Ακόμη και όταν ήμουν φοιτήτρια πάλι με πείραζαν γιατί μόνο εγώ πήγαινα εκκλησία από τις παρέες μου αλλά πάλι δεν με ενδιέφερε η γνώμη καμιανου..ακόμη και σε ένα σοβαρό (θρησκευτικό)περιστατικό που μου συνέβη όταν ήμουν φοιτήτρια πάλι με πείραζαν αλλά ποτέ δεν νοιάστηκα αν θα πε πειράξουν η όχι. Αν σε πειράζουν για τις επιλογές σου μην νοιάζεσαι εσυ να κοιτάς να νιώθεις εσυ καλά :-)



Άβαταρ μέλους
Αναστάσιος
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 5436
Εγγραφή: Παρ Αύγ 04, 2017 1:57 pm
Τοποθεσία: Νέα Μάκρη, Ηλιούπολη (για όσο θα σπουδάζω)

Re: ΘΑΥΜΑ ΑΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ

Δημοσίευσηαπό Αναστάσιος » Δευτ Δεκ 18, 2017 9:30 pm

Πολύ ωραία τα λόγια αυτά! Να είστε πάντα καλά!


«Εγώ ειμί το φως του κόσμου ο ακολουθών εμοί ου μη περιπατήση εν τη σκοτία αλλ΄ έξει το φως της ζωής...»


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 9 και 0 επισκέπτες