ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ!

Αρχονταρίκι - Members Area

Συντονιστές: Anastasios68, Νίκος, johnge

Άβαταρ μέλους
ΦΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 10076
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 19, 2012 12:18 pm
Τοποθεσία: ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗ

ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ!

Δημοσίευσηαπό ΦΩΤΗΣ » Δευτ Μαρ 04, 2013 10:13 am

Καλημέρα σας.Στα ηλεκτρονικά είμαι λίγο σκράπας αλλά εδώ και λίγες μέρες παρακολουθώ μία
αλλαγή στην σελίδα μας.
Δηλαδή ότι θέλω να στείλω,αργεί να το φορτώσει όταν πατώ την υποβολή,και μπορεί να θέλει
και δεύτερη προσπάθεια τις πιο πολλές φορές.
Επίσης για να με γυρίσει στο ευρετήριο τις πιο πολλές φορές θέλει και τρία πατήματα.

Αυτά τα ρωτώ,διότι εδώ και λίγες μέρες συμβαίνουν.Πιο παλιά δεν υπήρχε πρόβλημα.
Σκέφτηκα ότι μπορεί να φταίει η δικιά μου σύνδεση,αλλά επειδή γράφω και σε άλλες σελίδες,
πηγαίνει γρήγορα οπως πάντα.
Αν έχει και άλλος το ίδιο πρόβλημα ας το γράψει για να δούμε.
Σας ευχαριστώ για το χρόνο που μου διαθέσατε.


Κύριε είσαι παντογνώστης. Γνωρίζεις πολύ καλά ότι Σε αγαπώ. Αξίωσέ με να Σε υπηρετώ με αφοσίωση και με αγάπη μέχρι την τελευταία μου αναπνοή.

Άβαταρ μέλους
Anastasios68
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 3831
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2012 10:31 am
Τοποθεσία: Πεύκη
Επικοινωνία:

Re: ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ!

Δημοσίευσηαπό Anastasios68 » Δευτ Μαρ 04, 2013 12:11 pm

Φώτη, κατά πάσα πιθανότητα το πρόβλημα οφείλεται στην εταιρεία που μας παρέχει τη φιλοξενία της σελίδας. Έχω παρατηρήσει κι εγώ τη σχετική καθυστέρηση στη λειτουργία του site τις τελευταίες ημέρες, αλλά την παρατηρώ και σε άλλους ιστοχώρους που διατηρώ στην εν λόγω εταιρεία. Πιθανότατα κάνουν κάποιες εργασίες και εκεί οφείλεται το πρόβλημα. Ελπίζω πως σύντομα όλα θα επανέλθουν στην κανονική τους κατάσταση. Αν δεν συμβεί αυτό, τότε θα επικοινωνήσω μαζί τους.


«ὃς δ' ἂν εἲπῃ τῷ ἀδελφῷ αὐτοῦ, ῥακά, ἒνοχος ἒσται τῷ συνεδρίῳ»
Κατά Ματθαῖον, Κεφ. 5, 22

Άβαταρ μέλους
ΦΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 10076
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 19, 2012 12:18 pm
Τοποθεσία: ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗ

Re: ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ!

Δημοσίευσηαπό ΦΩΤΗΣ » Τρί Μαρ 05, 2013 9:53 am

Σε ευχαριστώ αδελφέ μου,όπως πάντα είσαι δίπλα μας για το καλύτερο αυτής της σελίδας.


Κύριε είσαι παντογνώστης. Γνωρίζεις πολύ καλά ότι Σε αγαπώ. Αξίωσέ με να Σε υπηρετώ με αφοσίωση και με αγάπη μέχρι την τελευταία μου αναπνοή.

Άβαταρ μέλους
aposal
Δημοσιεύσεις: 7219
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 30, 2012 1:12 pm
Τοποθεσία: Απόστολος, Άγιος Δημήτριος Αττικής

Re: ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ!

Δημοσίευσηαπό aposal » Δευτ Μαρ 11, 2013 10:28 am

Καλές οι απορίες σου βρε Φώτη, αλλά κοίτα σε παρακαλώ να σώσεις και την αμαρτωλή ψυχή σου...


Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανώμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων (απόσπασμα από τη Θεία Λειτουργία του Αγίου Ιωάννου του Χρυσοστόμου).


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 21 και 0 επισκέπτες